RESERVATION RESERVATION

Alanya Castle

Alanya Castle

Alanya Castle, which is the symbol of Antalya and the town of Alanya, the prominent holiday city of our country , is approximately 250 meters high from the sea and its length is 6.5 km. This castle, which offers the view that will put the whole city under your feet, attracts a lot of attention from locals and foreign tourists.Address : Hisarici, Alanya / Antalya

Visiting Hours : 09:00 – 19:30

Visiting Days : Open every day

Privacy and Security

İşbu sözleşmede kullanılan kavram ve kısaltmaların açıklamaları aşağıda verilmiştir.

1.Goairporttransfer

2.Site: www.goairporttransfer.com web sitesi.

3.Ziyaretçi: Siteyi kişisel iletişim bilgilerini vermeden okuyarak bilgilenme amaçlı ziyaret eden, kullanan şahıs veya şahıslar.

4.Üye/Müşteri: Siteyi kullanmak için gereken asgari bilgileri girerek geçerli bir e-mail adresini ve bir şifreyi kullanan, siteye bu yolla giriş yapan ve bunun için kişisel ve/veya kurumsal bilgilerini, hizmet detaylarını kendi rızasıyla veren kişi ya da kurumlar.

5.Kullanıcı: Siteyi kullanan tüm ziyaretçi, üye ve müşterilerin genel tanımıdır.

1. Gizlilik

Bu site, münhasıran Goairporttransfer'e aittir ve Goairporttransfer, kullanıcılarının gizliliklerini korumakla sorumludur. Genel olarak bu gizlilik sözleşmesi, Goairporttransfer tarafından toplanan ve kullanılan tüm Kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bu Gizlilik Sözleşmesi, Goairporttransfer tarafından bu sitede toplanan bilgi ve veri türlerini; bunların nasıl kullanılıp korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır. Goairporttransfer, bu sözleşmede yer alan kuralların tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, iş burada yer verilen ilkelere bağlı olarak, Goairporttransfer tarafından toplanmış olan her türlü bilginin; Goairporttransfer'in ilgili hizmeti sunan bölümündeki ekibince alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklanması hususunda azami özen gösterilmektedir. Ancak bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, bununla sınırlıdır. Site, Goairporttransfer’in ortaklık, bağlı kuruluş veya temsilcilerine ait sitelere ve gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlara uygun olan diğer sitelere bağlantılar içerebilmektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Goairporttransfer sorumlu tutulamaz.

Cancellation and Change Conditions

İptal tarihi geçen rezervasyonlar için geri ödeme alamazsınız.

Uçağınızı özel ya da genel sebeplerden dolayı kaçırmanız durumunda, bizlere 7/24 hizmet telefon numaralarımızdan ve/veya üzerinden ulaşabilirsiniz.Bu gibi durumların bizlere transfer saati en az 3 saat (90 dk) öncesinde bildirilmesi önemlidir. Nitekim bildirmemeniz durumunda hizmet koşullarımızda da belirtildiği gibi “No-Show” fiyatlandırma politikası uygulanacaktır. Bildirmeniz durumunda ise hizmetiniz 24 saat süreyle beklemeye alınacaktır.

İptal tarihi geçmeden yapmış olduğunuz iptaller tarafınıza yapmış olduğunuz ödeme metodu ile iade edilecektir.

Değişiklik tarihi geçen rezervasyonlarınız için sadece çağrı merkezimiz aracılığı ile değişiklik yapabilirsiniz.

Bu hizmeti satın alarak seçmiş olduğunuz araç ile ilgili belirtilen iptal ve değişiklik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Passenger Transport Service Agreement

1-Taraflar Ltd.Şti. kısaca "Goairporttransfer" olarak anılacaktır.

2-Konu İşbu sözleşme ile taraflar; Uçuş öncesi ve sonrası, kendilerince belirlenen adreslerden havaalanlarına ve tersi istikamete transferi hizmetinin sağlanması, bu hizmetin bedel karşılığı Goairporttransfer tarafından ifa edilmesi konularında aşağıdaki sözleşme koşulları çerçevesinde anlaşmışlardır.

3- Hizmet ve Ödeme Bilgileri

3.1. Sözleşme bedeli KDV dahil …. TL'dir.

3.2. Özel transfer hizmetinde, sözleşmede belirtilen güzergah(lar) dışında talep edilen farklı nokta talepleri; güzergah üzerinde ve beklemesizse fiyata dahil, güzergah üzerinde değilse her farklı nokta için ….. TL yolcu tarafından bölgede ödenir.

3.3. Acente gerekli durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile araç tipini bir üst araç tipi ile değiştirebilir. Müşteri bu değişikliği kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal edip, ödediği ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda müşterinin tazminat hakkı doğmaz.

3.4. Bu belge ile acenteyi, aldığım hizmetler için aşağıda numarası yazılı kredi kartımla tahsil etmeye yetkili kılıyorum.

3.5. Satın alınan hizmet karşılığında fatura düzenleme süresi V.U.K. gereğince ay atlamamak koşulu ile satın alındığı tarih dahil 7 gündür. Ödeme Şekli: Banka: Peşin Tutar: Kredi Kartı: Kart

4-Transfer Tipi: Tek Yön(Tek/Çift Yön)

5-Araç Tipi: Müşterinin seçtiği araç tipi (Binek/Minibüs)

6-Kişi Sayısı: Kişi sayısını müşteri belirtmek zorundadır.